Powrót Wychowanka: Michał Chyliński Zasila Enea Abramczyk Astorię Bydgoszcz

Powrót Wychowanka: Michał Chyliński Zasila Enea Abramczyk Astorię Bydgoszcz

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz z radością ogłosiła powrót do klubu Michała Chylińskiego, doświadczonego koszykarza i wychowanka zespołu. Chyliński, który ostatnie dwa sezony spędził w drużynach ze Słupska i Ostrowa Wielkopolskiego, ponownie założy barwy Astorii.

Nowe Transfery w Enea Abramczyk Astorii: Chyliński i Siewruk Wzmacniają Drużynę

W minionym sezonie w Stali Ostrów Wielkopolski Chyliński notował średnio 5,6 punktów, 1,7 zbiórek i jedną asystę na mecz. Jego powrót to znaczące wzmocnienie dla bydgoskiej drużyny, która kontynuuje przygotowania do nadchodzącego sezonu.

Trener Grzegorz Skiba Przygotowuje Zespół do Nowego Sezonu

W ramach wzmocnień do zespołu dołączył także Filip Siewruk, młody i obiecujący zawodnik ze SKS Starogard Gdański. Jego obecność ma na celu wzmocnienie linii defensywnej oraz wniesienie świeżej energii do drużyny.

Zobacz również:  MZK Bydgoszcz Rozpoczyna Testy Autobusów Hybrydowych

Michał Chyliński Ponownie w Barwach Astorii Bydgoszcz

Chyliński, znany z dynamicznej gry i doświadczenia, stanowi cenne wsparcie zarówno na boisku, jak i poza nim. Powrót do Bydgoszczy jest dla niego szansą na zakończenie kariery w rodzimym klubie, gdzie rozpoczynał swoją sportową przygodę.

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz: Nowe Wzmocnienia na Sezon 2024/2025

Trener Grzegorz Skiba, który ponownie obejmie stery drużyny w nadchodzącym sezonie, wyraża swoje zadowolenie z dokonanych transferów. Skiba, będący doświadczonym szkoleniowcem, ma ambitne plany na przyszły sezon, a nowi zawodnicy mają odegrać kluczową rolę w realizacji tych celów.

Powrót do Korzeni: Michał Chyliński Wraca do Macierzystego Klubu

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, przygotowując się do nowego sezonu, liczy na wsparcie swoich kibiców i zapowiada kolejne transfery, które mają na celu podniesienie poziomu gry i osiągnięcie sukcesów w rozgrywkach ligowych. Powrót Michała Chylińskiego oraz przybycie Filipa Siewruka to sygnał, że drużyna nie zamierza spoczywać na laurach i jest gotowa do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Zobacz również:  Remis Zawiszy Bydgoszcz ze Stomilem Olsztyn w Emocjonującym Sparingu
administrator

Powiązane