Polonia Bydgoszcz z Nowym Sponsorem Tytularnym i Kapitanem na Sezon 2024

Polonia Bydgoszcz z Nowym Sponsorem Tytularnym i Kapitanem na Sezon 2024

Sponsor Tytularny Kontynuuje Współpracę

Polonia Bydgoszcz, znany klub żużlowy, ogłosił kontynuację współpracy ze swoim dotychczasowym sponsorem tytularnym, firmą Abramczyk. Informacja ta została podana do publicznej wiadomości podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej w czwartek, 30 listopada 2023 roku. W konferencji uczestniczyli prezydent Rafał Bruski, prezes klubu Jerzy Kanclerz oraz prezes firmy Czesław Abramczyk. Współpraca między klubem a Abramczyk rozpoczęła się w 2020 roku i z sukcesem kontynuowana jest na kolejny sezon.

Nowy Kapitan i Skład na Sezon 2024

W nadchodzącym sezonie 2024, w Speedway 2. Ekstralidze, Abramczyk Polonia Bydgoszcz ma ambitne plany walki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Klub przeszedł znaczące zmiany w składzie drużyny. W nowym sezonie barwy klubu będą reprezentować Krzysztof Buczkowski, Kai Huckenbeck, Mateusz Szczepaniak, Andreas Lyager, Tim Soerensen oraz nowy junior Franciszek Karczewski. Ponadto, ogłoszono, że kapitanem zespołu w nowym sezonie będzie Mateusz Szczepaniak.

Zobacz również:  Nowe Miejskie Kąpielisko w Bydgoszczy

Ceny Karnetów i Oczekiwania

Klub ogłosił również, że w piątek, 1 grudnia, rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów na sezon 2024. Ceny karnetów są zróżnicowane w zależności od sektora, zaczynając od 220 zł za sektor B (normalny), aż do 1500 zł za Trybunę Główną SUPER VIP z cateringiem. Fani żużla i sympatycy klubu z pewnością z niecierpliwością oczekują na rozpoczęcie nowego sezonu, mając nadzieję na emocjonujące zawody i sukcesy swojej ulubionej drużyny.

Podsumowanie

Podsumowując, Abramczyk Polonia Bydgoszcz wchodzi w sezon 2024 z odnowionym zaufaniem ze strony swojego sponsora tytularnego oraz z nowym kapitanem, co napawa optymizmem zarówno zarząd klubu, jak i jego fanów. Zmiany w składzie i strategii mają na celu umocnienie pozycji klubu w nadchodzących rozgrywkach. Wszystko to składa się na obiecujący obraz przyszłości Polonii Bydgoszcz w świecie żużla.

Zobacz również:  Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce 2024: Bydgoszcz w Centrum Uwagi
administrator

Powiązane