Nowe Wzmocnienia Polonii Bydgoszcz na Sezon 2024

Nowe Wzmocnienia Polonii Bydgoszcz na Sezon 2024

Klub Abramczyk Polonia Bydgoszcz ogłosił właśnie pozyskanie nowego żużlowca na nadchodzący sezon 2024. Po rozczarowującym występie w PGE Superlidze, działacze Polonii gorączkowo pracują nad wzmocnieniem składu, a najnowszym nabytkiem jest niemiecki żużlowiec.

Powrót Huckenbecka

Kai Huckenbeck to zawodnik, który nie jest obcy bydgoskiej publiczności. Niemiec wcześniej już reprezentował barwy Polonii, zdobywając punkty w sezonach 2016 i 2020. Po krótkiej przerwie, Huckenbeck ponownie staje na torze Sportowej 2 po udanym okresie spędzonym w drużynie Trans MF Landshut Devils. Jego ostatnie wyniki sugerują, że Huckenbeck świetnie odnajduje się na bydgoskim torze.

Sukcesy Huckenbecka w Sezonie 2023

W minionym sezonie 2023 Huckenbeck odjechał imponującą liczbę 75 biegów, osiągając średnią wynoszącą 2,173 punktów na bieg. Zdobył 151 punktów i 12 bonusów, co czyniło go liderem swojej drużyny i szóstym najlepszym zawodnikiem całej I ligi. Dodatkowo wziął udział w III rundzie SEC, która odbyła się w Bydgoszczy we wrześniu, gdzie zdobył 10 punktów na bydgoskim torze.

Zobacz również:  Zawisza Bydgoszcz Zbroi Się na Nowy Sezon: Nowe Transfery i Przedłużenia Kontraktów

Plan na Nadchodzący Sezon

Podpisując kontrakt z Huckenbeckiem, Abramczyk Polonia Bydgoszcz jasno wyraża swoje ambicje na nadchodzący sezon. Klub intensywnie pracuje nad budową konkurencyjnego składu i ma nadzieję na osiągnięcie sukcesów w przyszłych zawodach.

Oprócz Huckenbecka klub wcześniej ogłosił przedłużenie kontraktu z Mateuszem Szczepaniakiem i planuje pozyskać innych utalentowanych zawodników, takich jak Krzysztof Buczkowski i Tim Sorensen, aby wzmocnić swoją pozycję w żużlowej hierarchii.

Rewolucja w Składzie Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Klub Abramczyk Polonia Bydgoszcz, który jest siedmiokrotnym drużynowym mistrzem Polski, po raz drugi z rzędu zakończył sezon na półfinale 1. Ligi Żużlowej. Klub, który pragnie powrócić do PGE Ekstraligi, przystępuje do znacznej rewolucji kadrowej, aby osiągnąć przyszłe sukcesy.

Odejścia i Przesunięcia

Po rozczarowującym sezonie półfinałowym Polonia postanowiła dokonać znacznych zmian w składzie. Kenneth Bjerre i David Bellego to jedni z zawodników, którzy prawdopodobnie opuszczą klub po rozczarowujących występach. Również Szymon Szlauderbach i Wiktor Przyjemski zakończą swoje okresy w bydgoskim klubie.

Zobacz również:  MZK Bydgoszcz Rozpoczyna Testy Autobusów Hybrydowych

Przybycie Nowych Talentów

Klub planuje uzupełnić te luki czołowymi zawodnikami z 1. Ligi Żużlowej. Jednym z pierwszych wzmocnień jest Kai Huckenbeck, który jest uważany za kluczową postać w nowym składzie Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Huckenbeck ma już doświadczenie w barwach klubu i ma nadzieję odegrać ważną rolę w nadchodzącym sezonie.

Polonia Bydgoszcz pragnie powrócić na szczyt hierarchii żużlowej. Wspólnie z Huckenbeckiem i innymi utalentowanymi zawodnikami klub ma nadzieję na osiągnięcie sukcesów w przyszłych zawodach i zdobycie tytułu mistrza Polski.

administrator

Powiązane