Czarni Nakło Ulegli Piaskom Bydgoszcz w Ostatnim Sparingowym Starciu

W niedzielne na boisku w Potulicach odbył się mecz sparingowy, w którym Czarni Nakło zmierzyli się z drużyną Piaski Bydgoszcz. Spotkanie to było ostatnim testem przed zbliżającym się sezonem dla obu zespołów.

Mecz rozpoczął się dynamicznie, z szybkim prowadzeniem gości już w piątej minucie gry. Mimo tego, Czarni Nakło nie dali się załamać i za sprawą skutecznych akcji Borowickiego, Wisiorka oraz Koniecznego, udało im się wyjść na prowadzenie. Przed przerwą jednak Piaski Bydgoszcz zdołały zdobyć bramkę, zmniejszając dystans do rywali.

W drugiej połowie meczu inicjatywa należała do gości, co przełożyło się na ostateczny wynik spotkania. Mecz zakończył się zwycięstwem Piasków Bydgoszcz nad Czarnymi Nakło stosunkiem 5-3 (3-2 na przerwę).

Skład Czarnych Nakło prezentował się następująco: K. Socha (H. Kowalski), A. Lemke (F. Górecki), S. Iłejko (R. Grodzki), K. Kaleta, J. Rożek (K. Zakrzewski), M. Jurek, W. Konieczny, M. Jaruzal (J. Wika), O. Franczak (M. Janicki), K. Borowicki (D. Kokowski), K. Wisiorek (D. Kulczyk).

Spotkanie to było doskonałą okazją dla obu drużyn do sprawdzenia formy przed oficjalnymi rozgrywkami ligowymi. Dla Czarnych Nakło, pomimo porażki, był to cenny czas na dokonanie ewentualnych korekt w składzie i taktyce na nadchodzący sezon.