Rusza Świąteczna Trasa Coca-Coli: Oto Miasta, Które odwiedzi w 2023 roku

Rusza Świąteczna Trasa Coca-Coli: Oto Miasta, Które odwiedzi w 2023 roku

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola wyrusza w trasę po Polsce, przynosząc ze sobą magiczną atmosferę świąt. Już 2 grudnia rozpocznie swoją podróż odwiedzając pięć wyjątkowych miast. Czy Bydgoszcz jest na liście tych szczęśliwych miejsc? Dowiedzmy się, jak wygląda trasa świątecznej ciężarówki Coca-Coli oraz które miasta będą miały zaszczyt gościć tę kultową ikonę świątecznego sezonu.

Świąteczna Trasa Coca-Coli

Symboliczna czerwona ciężarówka Coca-Cola, która od lat rozpala świąteczne emocje na całym świecie, wyrusza w trasę po Polsce już 2 grudnia 2023 roku. Tym razem odwiedzi jedynie pięć wybranych miast, przywdziewając świąteczne lampki i bożonarodzeniowe ozdoby. Co konkretnie będzie działo się w czasie przejazdu ciężarówek Coca-Coli? Szczegóły pozostają na razie tajemnicą, ale można spodziewać się, że na każdym przystanku pojawi się Święty Mikołaj, będzie można odebrać spersonalizowaną puszkę Coca-Coli oraz wziąć udział w wirtualnej przejażdżce saniami Mikołaja. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ planowane są gry, konkursy z nagrodami, efektowne fajerwerki i koncerty – czyli pełen wachlarz rozrywki!

Zobacz również:  Remis Zawiszy Bydgoszcz ze Stomilem Olsztyn w Emocjonującym Sparingu

Miasta, które odwiedzi Coca-Cola

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli zagości w 2023 roku w pięciu miastach:

  1. Słupsk – 2 grudnia,
  2. Gniezno – 9 grudnia,
  3. Lublin – 16 grudnia,
  4. Warszawa – 22 grudnia,
  5. Piąte miasto zostanie wybrane poprzez głosowanie w aplikacji Coca-Cola.

Czy Bydgoszcz ma szansę?

Mieszkańcy Bydgoszczy z pewnością pamiętają, że w ubiegłym roku ich miasto było na liście odwiedzanych miejsc. Niestety, w tym roku Bydgoszcz nie jest uwzględniona na trasie świątecznej ciężarówki Coca-Coli, ani też żadne inne miasto z województwa kujawsko-pomorskiego. Wyniki głosowania na piąte miasto zostaną ogłoszone 6 grudnia, co daje jeszcze nadzieję na niespodziankę.

Podsumowanie

Rusza niezwykła świąteczna trasa Coca-Coli, która rozpala magię Bożego Narodzenia w sercach mieszkańców pięciu wybranych miast. Chociaż Bydgoszcz nie znalazła się na liście w tym roku, to nadal istnieje możliwość dodania piątego miasta poprzez głosowanie. Świąteczna ciężarówka Coca-Cola obiecuje niezapomnianą rozrywkę i świąteczny duch dla wszystkich, którzy przyjdą ją odwiedzić w trakcie jej podróży po Polsce.

Zobacz również:  Nowe Miejskie Kąpielisko w Bydgoszczy
administrator

Powiązane