Protest Rolników na DK 25 Tworzy Utrudnienia w Ruchu

Protest Rolników na DK 25 Tworzy Utrudnienia w Ruchu

6 października 2023 roku, w miejscowości Gniewkówiec (gmina Złotniki Kujawskie), pojawiły się znaczące utrudnienia na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 25 i drogi wojewódzkiej nr 246. To efekt trwającego protestu rolników, który miał miejsce w godzinach 10:00-23:00.

Sytuacja ta spowodowała spowolnienie ruchu, a Główny Inspektorat Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ostrzegł przed możliwymi utrudnieniami. Ruch na DK 25 odbywał się wahadłowo, a nad bezpieczeństwem uczestników zgromadzenia czuwała policja. Na tablicach zmiennej treści wyświetlane były informacje o utrudnieniach.

Protest rolników na DK 25 został zorganizowany przez Tomasza Błaszczyka i Sławomira Dudka z inowrocławskiej izby rolniczej. Wielu mieszkańców Bydgoszczy odczuło te utrudnienia w ruchu, które trwały do późnych godzin wieczornych.

Warto pamiętać, że protest ten miał na celu wyrażenie niezadowolenia rolników z pewnych kwestii związanych z ich sytuacją zawodową i jest częścią większej dyskusji na ten temat. Mimo utrudnień, wiec ten jest istotnym wydarzeniem, które przyciągnęło uwagę społeczeństwa.

Zobacz również:  Czarni Nakło Ulegli Piaskom Bydgoszcz w Ostatnim Sparingowym Starciu
administrator

Powiązane