Bydgoszcz: Policja poszukuje sprawców pobicia na ulicy Kordeckiego

Bydgoszcz: Policja poszukuje sprawców pobicia na ulicy Kordeckiego

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo proszą mieszkańców o pomoc w identyfikacji osób odpowiedzialnych za brutalne pobicie, do którego doszło 3 maja 2024 roku przy ulicy Kordeckiego. Opublikowane nagranie z monitoringu pokazuje grupę młodych ludzi, w tym mężczyznę niosącego flagę Polski, przemieszczających się w rejonie Wyspy Młyńskiej tuż przed zajściem.

Przebieg incydentu

Według policji, do ataku doszło około godziny 23:00. Nagranie z monitoringu ujawnia, że grupa podejrzanych weszła na teren Wyspy Młyńskiej od strony Starego Rynku o godzinie 22:51, tuż przed incydentem. Funkcjonariusze starają się teraz ustalić tożsamość tych osób i proszą o pomoc każdego, kto może ich rozpoznać.

Jak można pomóc?

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Wojska Polskiego 4F. Można to zrobić osobiście lub telefonicznie pod numerami:

  • 47 751 52 16,
  • całodobowo: 47 751 52 69 lub 112.
Zobacz również:  Zawisza Bydgoszcz rezygnuje z udziału kibiców w finale Pucharu Polski KPZPN

Można również przesłać informacje drogą mailową na adres: dyżurny-szwederowo@bg.policja.gov.pl, powołując się na znak sprawy L.dz. II Kr 1577/24.

Reakcja społeczna

Sprawa pobicia wzbudziła duże emocje wśród mieszkańców Bydgoszczy. Policja liczy na szybkie zidentyfikowanie sprawców dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności. Funkcjonariusze apelują o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy i zwiększeniu bezpieczeństwa na ulicach miasta.

administrator

Powiązane